به بازار چاپ خوش آمدید | ورود اعضا | ثبت نام رایگان
بنر
بنر
بنر

نمایش بر اساس استان

عضو بازار چاپ شوید
ثبت نام رایگان
عضو هستید؟ورود اعضا

خبرنامه

مركز پشتيباني بازار چاپ
تلفن تماس بازار چاپ
سامانه پيامك تماس نيازمندي هاي بازار چاپ
کانال تلگرام بازار چاپ

تعرفه آگهی

1 ماهه - 80,000 تومان
3 ماهه - 204,000 تومان
6 ماهه - 360,000 تومان
1 ماهه - 40,000 تومان
3 ماهه - 102,000 تومان
6 ماهه - 180,000 تومان

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین
بانك متن لوح تقدير
بانك قاب و حاشيه لوح تقدير
بانك آرم و لوگو
بانك نقوش اسليمي و تذهيب
بانك وكتورهاي كاربردي
بانك آموزش نرم افزار كورل
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
::

نستله بطری آب كاملا قابل بازيافت را عرضه می كند

: : :

 

نستله بطری آب كاملا قابل بازيافت را عرضه می كند

 

نستله بطری آب معدنی كاملا قابل بازيافت را عرضه می كند

 

 

بازار چاپ : بطري آب معدني "resource Natural Spring Water" نستله قصد دارد تا ضمن جلب توجه افراد به سوي بازيافت بطري به بطري، آگاهي و تقاضا براي بطري هاي پلاستيكي بازيافت شده با عرضه يك بطري از جنس 100% rPET (پلي اتيلن ترفتالات بازيافت شده) را بالا ببرد.


resource Natural Spring Water، بخشي از پورتفوليوي بطري هاي آب معدني Nestlé Waters در آمريكاي شمالي (NWNA)، يك بطري آب معدني جديد ساخته شده از 100% rPET را روانه بازار كرده كه البته برچسب و درب آن از اين قاعده مستثني است. با توجه به يك منبع خبري، نستله يكي از اولين برند هاي آب معدني طبيعي بزرگ در دنيا به شمار مي رود كه يك بطري از جنس 100% rPET را به بازار هاي سرتاسر جهان ارائه مي دهد. با انجام اين حركت نستله اميدوار است كه بتواند بر روي كاربرد هاي rPET، حين تاكيد بر روي اهميت بازيافت بطري به بطري و افزايش آگاهي و تقاضا پيرامون بطري هاي پلاستيكي بازيافت شده تمركز كند.


Nestlé Waters سابقه اي فراوان در زمينه عرضه نوآوري پايدار و پشتيباني از نظارت بر روي محصول دارد و ارائه اين بطري ها نيز با هدف حفظ اين ميراث با افزايش آگاهي درباره بازيافت حلقه بسته صورت مي گيرد.


به گفته NWNA، اين شركت ضمن جستجوي مداوم درباره گزينه هاي بسته بندي زيست محيطي جديد، به كشف راه هايي با هدف افزايش شناخت درباره فوايد بازيافت نيز مي پردازد. NWNA متعهد مي شود كه تا سال 2018 حجم بازيافت بطري نوشيدني PET را تا مرز 60% افزايش دهد. شركت فوق با سهام داران تاثير گذار بر روي سياست NWNA در حوزه هاي ملي و محلي براي كمك به دستيابي به اين هدف همكاري نزديكي را داشته است.
 

 

 

منبع: ام بی ای نیوز

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

گروه تلگرامي بازار چاپ