به بازار چاپ خوش آمدید | ورود اعضا | ثبت نام رایگان
بنر
بنر
بنر

نمایش بر اساس استان

عضو بازار چاپ شوید
ثبت نام رایگان
عضو هستید؟ورود اعضا

خبرنامه

مركز پشتيباني بازار چاپ
تلفن تماس بازار چاپ
سامانه پيامك تماس نيازمندي هاي بازار چاپ
کانال تلگرام بازار چاپ

تعرفه آگهی

1 ماهه - 80,000 تومان
3 ماهه - 204,000 تومان
6 ماهه - 360,000 تومان
1 ماهه - 40,000 تومان
3 ماهه - 102,000 تومان
6 ماهه - 180,000 تومان

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین
بانك متن لوح تقدير
بانك قاب و حاشيه لوح تقدير
بانك آرم و لوگو
بانك نقوش اسليمي و تذهيب
بانك وكتورهاي كاربردي
بانك آموزش نرم افزار كورل
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
::

دوره های آموزشی تخصصی راهگشای مدیران چاپخانه

: : :

 

 

دوره های آموزشی تخصصی راهگشای مدیران چاپخانه

 

مصطفی تینای تهرانی ، پیشکسوت صنعت چاپ و نایب رییس پیشین اتحادیه چاپخانه داران تهران معتقد است که دوره های آموزشی و تخصصی حین خدمت برای یک مدیر چاپخانه بسیار راهگشا است.

 

به گزارش بازار چاپ ، در حاشیه اولین سمینار تخصصی تجارت بین الملل با گرایش چاپ و بسته بندی که با همکاری اتحادیه صادرگنندگان صنعت چاپ ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد ، گفتگوی داشتیم با این پیشکسوت صنعت چاپ؛ تینای تهران با اشاره به اهمیت و جایگاه آموز های تخصصی گفت: باید به نگاه هوشمندانه و کاربلد اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران تبریک گفت . در این برهه کنونی که شاهد این قسم از اقتصاد هستیم بی شک آشنایی با بازارهای بین المللی و امکان سنجی کمک شایانی به صنعت چاپ و بسته بندی کشور است.

 

وی افزود: از دیر باز نام ایران و تجارت با هم گره خورده و امروز با افزایش و گستردگی دانش تجارت نیاز به کسب و تجهیز شدن به علم یک نیاز مبر است؛ آشنایی با مسایل و ریزه کاری های تجارت بین المللی برای یک مدیر چاپخانه و کسب دانش روز استمرار توسعه کسب و کار چاپ خواهد بود.

 

وی ضمن ابراز امیدواری به ادامه این روند آموزشی از سوی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ گفت: با این روند در پیش می توان آینده ای روشن را برای چاپخانه هایی که به آینده کسب و کار خود اهمیت می دهند ترسیم نمود.

 

اولین سمینار آموزشی مبانی تجارت بین المللی ماه توسط اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با همکاری و حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت در روز سوم تیر ماه و با حضور روسای اتحادیه های بزرگ صنعت چاپ تهران در ساختمان شماره دو وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

 

 

 

منبع: آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران

 

 


گروه تلگرامي بازار چاپ

تاریخ انتشار: شنبه, 09 تیر 1397