به بازار چاپ خوش آمدید | ورود اعضا | ثبت نام رایگان
بنر
بنر
بنر

نمایش بر اساس استان

عضو بازار چاپ شوید
ثبت نام رایگان
عضو هستید؟ورود اعضا

خبرنامه

مركز پشتيباني بازار چاپ

همراه پشتیبانی بازار چاپ

سامانه پيامك تماس نيازمندي هاي بازار چاپ
کانال تلگرام بازار چاپ

تعرفه آگهی

1 ماهه - 80,000 تومان
3 ماهه - 204,000 تومان
6 ماهه - 360,000 تومان
1 ماهه - 40,000 تومان
3 ماهه - 102,000 تومان
6 ماهه - 180,000 تومان

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین
بانك متن لوح تقدير
بانك قاب و حاشيه لوح تقدير
بانك آرم و لوگو
بانك نقوش اسليمي و تذهيب
بانك وكتورهاي كاربردي
بانك آموزش نرم افزار كورل
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
::

درباره ما

: : :

 

بازارهای مجازی

 

 

اینترنت، فرصتی های جدیدی را برای رونق انواع کسب و کارها به وجود آورده است. حضور در این فضا و پاسخ به نیاز کاربران و مشتریان نیمی از کار است و نیمی دیگر تبلیغ و اطلاع رسانی در فضای وب است.

 

تبلیغی که انتشار آن محدود به زمان و مکان خاصی نیست، راحت و سریع و ارزان تر از سایر رسانه ها انجام می پذیرد، قابلیت ردگیری مشتریان و هدف گیری دقیق مخاطبان را دارد و نهایتا تحلیل بازخورد آن را می توان ارزیابی کرد.

 

در این میان نیازمندیهای اینترنتی بهترین انتخاب جهت تبلیغات اینترنتی هستند، زیرا واسطه ها و دلال ها را حذف و خرید و فروش را تسهیل می کنند.

 

نیازمندیها معمولا به مجموعه ای از تبلیغات دسته بندی شده گفته می شود که از روش های مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرند و به آنها این امکان را می دهند که نیازهای روزمره خود را از طریق فهرست موضوعی نیازمندیها بیابند.

 

ولی از یک سو، تعداد زیاد آگهی ها و در کنار هم بودن انواع و اقسام آگهی ها با موضوعات مختلف، مشتریان را سردرگم و پیدا کردن آنچه می خواستند را مشکل می نمود.

 

 

بازار چاپ

 

 

به همین دلیل مجموعه وب سایت های بازار با عنوان تجاری " بازار های مجازی " با هدف ارائه راهکارهای نوین در خصوص بازارهای مجازی و بسط و گسترش تجارت الکترونیک در کسب و کارهای کوچک و بزرگ و در راستای کمک به واحدهای تولیدی و خدماتی جهت حضور در عرصه تبلیغات اینترنتی ایجاد گردید و در این خصوص با بهره گیری از اساتید و بزرگان و بکارگیری متخصصین جوان اقدام به طراحی و پیاده سازی یک مجموعه کامل از وب سایت های تخصصی با موضوع " بازار " نمود و با انتخاب شعار " با ما تخصصی دیده شوید " محور فعالیت خود را بر روی " تخصصی بودن " و " تخصصی دیده شدن " قرار داد.

 

 

بازار چاپ

 

 

نیازمندیهای بازار چاپ به عنوان بزرگترین نیازمندیهای صنعت چاپ، بسته بندی و تبلیغات ، یکی از وب سایت های مجموعه بازارهای مجازی (www.Bazarha.org) می باشد که مبنای کار خود را ارائه خدمات بصورت تخصصی در این صنعت مهم قرار داده است و امکانات زیادی را جهت ارائه به فعالان و مشتریان این حوزه فراهم آورده است.

 

تلاش ما در بازار چاپ این است که امکان ارائه تبلیغاتی فراگیر، ماندگار، هوشمند و تاثیرگذار را در محیطی ساده و رقابتی برای شما فراهم آوریم و در این راستا سعی بر آن داریم که در کلیه رسانه های تاثیرگذار مانند: مجلات، نمایشگاه ها، سمینارها و همایش های تخصصی حضوری فعال داشته باشیم تا بدین صورت شما با صرف هزینه ای اندک در بازار چاپ تبلیغ نمایید و در عوض در همه جا بصورت تخصصی دیده شوید.

 

 

بازار چاپ