به بازار چاپ خوش آمدید | ورود اعضا | ثبت نام رایگان
بنر
بنر
بنر

نمایش بر اساس استان

عضو بازار چاپ شوید
ثبت نام رایگان
عضو هستید؟ورود اعضا

خبرنامه

مركز پشتيباني بازار چاپ

همراه پشتیبانی بازار چاپ

سامانه پيامك تماس نيازمندي هاي بازار چاپ
کانال تلگرام بازار چاپ

تعرفه آگهی

1 ماهه - 80,000 تومان
3 ماهه - 204,000 تومان
6 ماهه - 360,000 تومان
1 ماهه - 40,000 تومان
3 ماهه - 102,000 تومان
6 ماهه - 180,000 تومان

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین
بانك متن لوح تقدير
بانك قاب و حاشيه لوح تقدير
بانك آرم و لوگو
بانك نقوش اسليمي و تذهيب
بانك وكتورهاي كاربردي
بانك آموزش نرم افزار كورل
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
::

توافقنامه کاربری

: : :

 

توافقنامه کاربری

 

وب سایت بازار چاپ (  BazareChap.com ) برای اطلاع رسانی، درج و مشاهده آگهی های تجاری، برقراری ارتباطات تجاری و قانونی شما ایجاد شده است.

 

دسترسی و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت موارد، مفاد و قوانین این توافقنامه می باشد. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطی " توافقنامه کاربری " را پذیرفته و اقرار می نمایید که هرگونه توافق دیگری بین شما و بازار چاپ ( BazareChap.com ) در این زمینه ملغی و بی اثر خواهد بود.

 

اگر موارد ذکر شده در اين توافقنامه مورد قبول شما نباشد، نمي‌توانيد به امکانات این سایت دسترسي يابيد.

 

ما موارد اصلاحي احتمالي در اين توافقنامه را از طريق این سايت به شما اطلاع خواهيم داد. توافقنامه في مابين از هيچ طريق ديگر، جز توافق شما و بازار چاپ مورد اصلاح و تجديدنظر قرار نخواهد گرفت.

 

لازم به ذکر است که کليه خدمات ارائه شده و همچنين کليه ارتباطات صورت گرفته از طريق اين مجموعه تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد.

 

1- بازار چاپ مسئولیتی در قبال محتوای آگهی ها ندارد:

با وجود آنکه نیازمندیهای بازار چاپ تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار می بندد، به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمی نماید.

 

درج آگهی در سایت بازار چاپ رایگان می باشد و مسئولیت محتوای آگهی با شخص آگهی دهنده می باشد و بازار چاپ مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرد و فقط به عنوان یک سرویس دهنده تجارت الکترونیکی اعمال نقش می کند.

 

2- بازار چاپ يک رابط تجاري مطمئن است:

بازار چاپ یک رابط تجاري مطمئن است که به هرکس اجازه مي دهد محصولات، خدمات و نیازمندی های خود را در معرض تبليغ عموم قرار دهد و یا از طریق جستجو در آن، نیازمندی های خود را بیابد. ما به طور فيزيکي در معامله بين خريدار و فروشنده قرار نخواهيم گرفت.

 

همچنین استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصی خود شما صورت می گیرد. سایت بازار چاپ تعهدی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیر مستقیم و کیفری ناشی از دسترسی و استفاده شما از سایت ندارد.

 

3- اطلاعات شما:

تعريف: "اطلاعات شما" به هر گونه اطلاعاتي اطلاق مي شود که شما براي ما و ديگر کاربران در هنگام ثبت نام و ثبت آگهی اجناس و خدمات در اختيار مي‌گذاريد. اين اطلاعات در هر فرم عمومي به نمايش گذاشته خواهد شد. در مورد اين اطلاعات تنها شما مسئول بوده و ما تنها کانال ارتباطي بين اين اطلاعات و مخاطبین هستيم.

 

هرگونه پیام یا مطلبی از جمله آگهی، عکس، پیام در تماس با ما و غیر آن که به سایت ارسال می کنید، غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقی خواهد شد. هر آنچه را که ارسال می نمایید، می تواند توسط نیازمندیهای بازار چاپ به هر منظوری، شامل ولی غیر محدود به، باز تولید، افشاء، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق گردد.

 

4- حذف مطالب:

نیازمندیهای بازار چاپ مختار است، هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می کنید و یا اکانتی را که ایجاد می کنید، در هر زمان که ضروری بداند و به هر دلیلی حذف نماید.

 

5- لینک به سایت های دیگر:

نیازمندیهای بازار چاپ در مورد اطلاعات هر سایت دیگری که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار داده شده باشد، مسئول نیست. این سایت ها توسط اشخاص و یا شرکت های دیگری غیر از بازار چاپ ایجاد شده اند.

 

6- به روز کردن توافقنامه کاربری:

نیازمندیهای بازار چاپ می تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این " توافقنامه کاربری " را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایی هستید و بنابراین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جاری و لازم الاجرا در زمان مقتضی مطلع شوید.

 

7- محدوده هاي فعاليت:

 

اطلاعات و فعاليتهاي شما روي سايت نبايد:

     1- نادرست، فريبنده و يا گمراه کننده باشد.

     2- داراي کالاهاي جعلي و سرقتي باشد.

     3- از دسته سوم حق چاپ، حق انحصاري، دارا بودن علائم تجاري، بازرگاني مخفيانه و يا ديگر حقوق مالکيت و تبليغات تجاوز کند.

     4- از هر قانون، اساسنامه، حکم يا مقررات جمهوري اسلامي ايران خارج شود.

     5- افترا آميز و ترديد برانگيز باشد.

     6- زشت، زننده و غير اخلاقي باشد.

     7- داراي هر گونه ويروس و يا هر برنامه کامپيوتري معمول که ممکن است براي سيستم، داده ها و اطلاعات شخصي زيان آور باشد.

     8- دارای مفاهیم سیاسی باشد.

 

8- دسترسي و دخالت:


شما موافقت مي‌کنيد که در آينده:

     1- تحت هيچ عنوان از سايت براي کپي برداري، اصلاح، ساخت مشاغل اشتقاقي استفاده نخواهيد کرد.

     2. در هر فعاليتي که در سايت انجام مي‌پذيرد، دخالت نخواهيد کرد.

 

9- تعلیق فعالیت برخی کاربران:

اگر به اين تعهدنامه و تمام مدارک ارجاع داده شده در آن تجاوز کنيد، يا ما از هيچ طريقي نتوانيم از هويت شما اطمينان حاصل کنيم، يا به يقين دست يابيم که فعاليت شما به زيان مالي ما و ديگر کاربران منتهي مي‌شود:

بدون محدوديت در راه‌ حل‌هاي ديگر، ما ممکن است فعاليت‌هاي شما را در سايت محدود کرده، بي درنگ کالاها و خدمات شما را حذف کرده، به سيستم خود از اعمال شما اعلام خطر داده و عضويت شما را به مدت کوتاه يا بلند مدت به حالت تعليق درآورده و يا شما را از سيستم اخراج کنيم.

 

10- وکالت:

شما و بازار چاپ مجريان مستقل هستيد و هيچ وکيل، شريک، اقدامات مشترک و بکارگيري کارمند در آن مورد قبول نمي باشد.

 

11- تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران:

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافقنامه حاکم خواهند بود.

 

12- رفع نزاع و مجادله:

در پيشامدي ممکن است بين شما و بازار چاپ منازعه‌اي رخ دهد. هدف ما اين است که اينگونه منازعات به وسيله عاملان بي طرف به سرعت رفع گردد. لطفا به محض وقوع پيشامدي که منازعه را به همراه خواهد داشت، ابتدا با ما تماس حاصل فرموده تا ما مساله را پيگيري کرده و درخواست معقول شما از طريق پروسه‌هاي رفع نزاع، مانند واسطه گري و در صورت نياز دعوي قضايي، پاسخ گوييم.